Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip

Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip

Askush nuk është ashtu siç duket.Oct. 23, 2014USA112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një i diplomuar në Shkollën Mjekësore të Harvardit merr një pozicion në një institucion mendor dhe së shpejti bëhet i fiksuar pas një pacienteje mendore femër, por ai nuk e ka idenë për një ndryshim të fundit dhe të tmerrshëm të personelit.

Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stonehearst Asylum
Vlerësimi IMDb 6.8 56,782 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,168 vota

Regjizori

Brad Anderson
Regjizori

Aktorët

Kate Beckinsale isEliza Graves
Eliza Graves
Jim Sturgess isEdward Newgate
Edward Newgate
David Thewlis isMickey Finn
Mickey Finn
Brendan Gleeson isThe Alienist
The Alienist
Ben Kingsley isSilas Lamb
Silas Lamb
Michael Caine isDr. Benjamin Salt
Dr. Benjamin Salt
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
The Scribbler (2014) me Titra Shqip
Coherence (2013) me Titra Shqip
Clean (2022) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
Jakob’s Wife 2021
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Jurassic World (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit