Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 235 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Stoker Hills (2022) me Titra Shqip

Stoker Hills (2022) me Titra Shqip

Ndiqni në rrezikun tuaj.Jan. 14, 2022USA91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre studentë që filmojnë një film horror ndeshen me diçka shumë më të keqe dhe shpresa e tyre e vetme për mbijetesë janë dy detektivë që gjejnë kamerën që kishte mbetur pas.

Stoker Hills (2022) me Titra Shqip
Stoker Hills (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stoker Hills
Vlerësimi IMDb 4 351 vota
Vlerësimi TMDb 3.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Tony Todd isProfessor Smith
Professor Smith
Steffani Brass isErica Gallagher
Erica Gallagher
Danny Nucci isMark Gallagher
Mark Gallagher
William Lee Scott isDetective Bill Stafford
Detective Bill Stafford
Tyler Clark isDani Brooks
Dani Brooks
John Beasley isDr. Jonathan Brooks
Dr. Jonathan Brooks
Eric Etebari isDetective Adams
Detective Adams
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Margin Call (2011) me Titra Shqip
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip