Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 480 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Stillwater (2021) me Titra Shqip

Stillwater (2021) me Titra Shqip

Sekretet janë të thella.Jul. 29, 2021United States139 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Bill, një punonjës i industrisë së naftës, largohet nga Oklahoma për në Marsejë për të vizituar vajzën e tij Allison, e cila ka përfunduar në burg për një krim që ajo pretendon se nuk e ka kryer. I testuar nga barrierat gjuhësore, dallimet kulturore dhe një sistem ligjor kompleks, Bill e bën misionin e tij betejën për lirinë e vajzës së tij. Gjatë këtij udhëtimi, ai zhvillon një miqësi me një grua vendase dhe vajzën e saj të vogël, e cila do ta bëjë atë të zgjerojë shikimin e tij dhe të zbulojë një ndjenjë të re dhe të papritur të ndjeshmërisë me pjesën tjetër të botës.

Stillwater (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stillwater
Vlerësimi IMDb 6.9 3,686 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 39 vota

Regjizori

Tom McCarthy
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Operation Mekong (2016) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Divine Love (2019) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Hanna (2011) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
Fistful of Vengeance (2022) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip