Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
State of Grace (1990) me Titra Shqip

State of Grace (1990) me Titra Shqip

… ku krimi është një çështje familjare.Sep. 14, 1990USA135 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hell’s Kitchen, Nju Jork. Terry Noonan kthehet në shtëpi pas një mungese dhjetëvjeçare. Së shpejti ai rilidhet me Jackie, një mik i fëmijërisë dhe anëtar i turmës irlandeze, dhe rindez lidhjen e tij të dashurisë me motrën e Jackie, Kathleen.

State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal State of Grace
Vlerësimi IMDb 7.2 22,284 vota
Vlerësimi TMDb 7 235 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Furioza (2021) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Close Range (2015) me Titra Shqip
High Ground (2020)
Sliver (1993) me Titra Shqip
Two Men in Town (2014) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Mad Max (1979) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit