Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Starred Up (2013) me Titra Shqip

Starred Up (2013) me Titra Shqip

Ne të gjithë jemi të ndryshëm nga brenda.Sep. 09, 2013Ireland106 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eriku, një adoleshent i ri me probleme, transferohet në një burg për të rritur. Megjithatë, mjedisi i ri shërben vetëm për të përforcuar sjelljen e tij ultra të dhunshme dhe Eriku së shpejti bie nën kontrollin e toger Nev. Nev, i cili është babai i Erikut, nuk e ka parë të birin për 12 vjet dhe ndërtimi i një marrëdhënieje mirëkuptimi me të është më se i ndërlikuar pas një dekade mosbesimi dhe ndarjeje.

Starred Up (2013) me Titra Shqip
Starred Up (2013) me Titra Shqip
Starred Up (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Starred Up
Vlerësimi IMDb 7.4 45,329 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 750 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Mendelsohn isNeville Love
Neville Love
Rupert Friend isOliver Baumer
Oliver Baumer
Sian Breckin isGovernor Cardew
Governor Cardew
Sam Spruell isDeputy Governor Haynes
Deputy Governor Haynes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
The Northman (2022) me Titra Shqip
Company K (2004) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip