Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Stargirl (2020) me Titra Shqip

Stargirl (2020) me Titra Shqip

Pse të jesh i zakonshëm kur mund të jesh i jashtëzakonshëmMar. 10, 2020United States107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Leo Borlock është student i shkollës së mesme Mica. Me nota më shumë se të mjaftueshme nga grupi shkollor, ai ishte gjithmonë i lumtur që nuk eshte kurrë në qendër të vëmendjes. Sidoqoftë, gjithçka ndryshon kur takon Stargirl Caraway, një studente e re e cila sigurisht nuk kalon pa u vënë re. Duke magjepsur të gjithë me mënyrat e saj ekscentrike dhe të pazakonta për të bërë gjëra, ajo vazhdimisht do të kalojë nga e injoruara dhe e përqeshura në e pranuar dhe e lavdëruar, duke përfshirë Leon në një shakullinë emocionesh.

Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stargirl
Vlerësimi IMDb 6.2 4,457 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 442 vota

Regjizori

Aktorët

Grace VanderWaal isSusan
Susan "Stargirl" Caraway
Graham Verchere isLeo Borlock
Leo Borlock
Karan Brar isKevin Singh
Kevin Singh
Darby Stanchfield isGloria Borlock
Gloria Borlock
Giancarlo Esposito isArchie Brubaker
Archie Brubaker
Collin Blackford isBenny Burrito
Benny Burrito
Shelby Simmons isHillari Kimble
Hillari Kimble
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Together Together (2021) me Titra Shqip
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022) me Titra Shqip
The Adam Project (2022) me Titra Shqip
A Thursday (2022) me Titra Shqip
Sisters Apart (2020) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
The Longest Yard (2005) me Titra Shqip
Back to School (2019) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
The Forger (2014) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit