Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 205 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip

Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip

Çdo brez ka një legjendë. Çdo udhëtim ka një hap të parë. Çdo sagë ka një fillim.May. 19, 1999United States136 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një incident e vendos Palpatine, një politikan me ndikim, në qendër të një konflikti midis Federatës gjigande të Tregtisë dhe planetit paqësor Naboo. Kështu, mbretëresha e re e Naboo e gjen veten të detyruar të zgjedhë nëse do të sakrifikojë idealet e saj kur lufta gllabëron njerëzit e saj. Jedi Master, Qui-Gon Jinn dhe Obi-Wan Kenobi, një kalorës i ri dhe i egër, mbërrijnë për të negociuar marrëveshjen e paqes.

 

Shënim për: – Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip

Filmi është i gjithë një efekt special gjigant, i luajtur nga aktorë të vërtetë, ku çdo tension narrativ, çdo emocion “njerëzor” (i cili gjithashtu ekzistonte në trilogjinë e parë), përfshihet nga shkëlqimi i imazhit dhe kohët e thyera të video lojës. . Nuk ka asnjë sekuencë (përveç asaj të garës së podit, e cila në fakt është më emocionuesja) që të mos ndërpritet dhe ndërthuret vazhdimisht me të tjerët. Duket sikur Lucas, i zhytur në ëndrrën e tij për shumë kohë, e kishte humbur entuziazmin dhe, për fat të keq, kapacitetin instiktiv të historisë.

Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999 me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
Vlerësimi IMDb 6.5 744,616 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 11,083 vota

Regjizori

George Lucas
Regjizori

Aktorët

Liam Neeson isQui-Gon Jinn
Qui-Gon Jinn
Ewan McGregor isObi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
Natalie Portman isPadmé Amidala
Padmé Amidala
Jake Lloyd isAnakin Skywalker
Anakin Skywalker
Ian McDiarmid isSenator Palpatine
Senator Palpatine
Pernilla August isShmi Skywalker
Shmi Skywalker
Oliver Ford Davies isGovernor Sio Bibble
Governor Sio Bibble
Hugh Quarshie isCaptain Panaka
Captain Panaka
Ahmed Best isJar Jar Binks
Jar Jar Binks
Anthony Daniels isC-3PO (voice)
C-3PO (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
The Mitchells vs. The Machines 2021
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Burnout 2 (2016) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Resident Evil (2002) me Titra Shqip
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip