Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip

Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip

Udhëtimi i fundit i një brezi... fillon.Dec. 13, 2002United States117 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ekuipazhi i Ndërmarrjes përgatitet të festojë martesën e Deanna Troi dhe William Riker, një telefonatë e papritur nga Starfleet e detyron anijen të udhëtojë në Romulus për një mision diplomatik të papritur: në fakt, pas një armiqësie të gjatë, Romulanët kanë vendosur negociata të hapura të paqes. Megjithatë, duke arritur në destinacionin e tyre, Picard dhe njerëzit e tij përballen me një kërcënim që mund të çojë në shkatërrimin e Tokës …

Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek: Nemesis
Vlerësimi IMDb 6.4 75,141 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 992 vota

Regjizori

Stuart Baird
Regjizori

Aktorët

Patrick Stewart isCaptain Jean-Luc Picard
Captain Jean-Luc Picard
Jonathan Frakes isCommander William T. Riker
Commander William T. Riker
Brent Spiner isLt. Commander Data
Lt. Commander Data
LeVar Burton isLt. Commander Geordi La Forge
Lt. Commander Geordi La Forge
Michael Dorn isLt. Commander Worf
Lt. Commander Worf
Gates McFadden isDr. Beverly Crusher
Dr. Beverly Crusher
Marina Sirtis isCounselor Deanna Troi
Counselor Deanna Troi
Tom Hardy isPraetor Shinzon
Praetor Shinzon
Ron Perlman isThe Reman Viceroy
The Reman Viceroy
Shannon Cochran isSenator Tal'aura
Senator Tal'aura
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Maanaadu (2021) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
The Lazarus Effect (2015) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Fortress (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Foxfire 1996 me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit