Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 612 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Squared Love (2021) me Titra Shqip

Squared Love (2021) me Titra Shqip

Feb. 11, 2021Poland102 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një gazetar i famshëm dhe femëror i njohur fillon të rimendojë zgjedhjet e tij të jetës pasi bie në dashuri me një modele misterioze që bën një jetë të dyfishtë.

Squared Love (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Miłość do kwadratu
Vlerësimi IMDb 5 2,414 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 186 vota

Regjizori

Filip Zylber
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
Meet the Spartans 2008
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
A Taste of Christmas 2020
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Intimacy (2001) me Titra Shqip
A Girl Walks Home Alone at Night (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit