Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip

Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip

Aug. 18, 2011USA89 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tetë vjet pas filmit të tretë, OSS është bërë agjencia më e mirë e spiunazhit në botë, ndërsa departamenti Spy Kids është zhdukur që atëherë. Një spiune në pension Marisa hidhet përsëri në aksion së bashku me njerkat e saj kur një Kohëmatës maniak përpiqet të pushtojë botën. Për të shpëtuar botën, Rebeka dhe Cecil duhet të bashkohen me njerkën e tyre të urryer. Carmen dhe Juni që atëherë janë rritur gjithashtu dhe do t’u ofrojnë pajisje.

Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spy Kids: All the Time in the World
Vlerësimi IMDb 3.5 25,615 vota
Vlerësimi TMDb 4.718 817 vota

Regjizori

Aktorët

Jessica Alba isMarissa Wilson
Marissa Wilson
Joel McHale isWilbur Wilson
Wilbur Wilson
Rowan Blanchard isRebecca Wilson
Rebecca Wilson
Mason Cook isCecil Wilson
Cecil Wilson
Jeremy Piven isDanger D'Amo / Tick Tock / Time Keeper
Danger D'Amo / Tick Tock / Time Keeper
Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Danny Trejo isUncle Machete
Uncle Machete
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sing 2 (2021) me Titra Shqip
Sarileru Neekevvaru 2020
Mixtape (2021) me Titra Shqip
Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017 me Titra Shqip
Velle (2021) me Titra Shqip
Home Alone (1990) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit