Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 125 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip

Misioni i 3-të. Dimensioni i 3-të.Jul. 25, 2003USA84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Carmen është kapur në një lojë realiteti virtual të krijuar nga armiku i ri i fëmijëve, Toymaker. I takon Junit të shpëtojë motrën e tij, dhe në fund të fundit botën.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Spy Kids 3-D: Game Over
Vlerësimi IMDb 4.3 60,497 vota
Vlerësimi TMDb 5.069 1,852 vota

Regjizori

Aktorët

Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Holland Taylor isGrandmother
Grandmother
Mike Judge isDonnagon Giggles
Donnagon Giggles
Salma Hayek isCesca Giggles
Cesca Giggles
Matt O'Leary isGary Giggles
Gary Giggles
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Furioza (2021) me Titra Shqip
The Matrix Resurrections 2021 me Titra Shqip
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
American Ninja 1985
Veneno (2018) me Titra Shqip
The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Mad Max Beyond Thunderdome (1985) me Titra Shqip
Rise of the Legend (2014) me Titra Shqip
Derailed (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit