Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 137 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip

Spy Kids (2001) me Dublim Shqip

Spiunët e vërtetë...vetëm më të vegjëlMar. 18, 2001USA88 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Carmen dhe Juni mendojnë se prindërit e tyre janë të mërzitshëm. Ata nuk e dinë se në kohën e tyre, Gregorio dhe Ingrid Cortez ishin agjentët e lartë sekret nga vendet e tyre përkatëse. Ata hoqën dorë nga ajo jetë për të rritur fëmijët e tyre. Tani, zhdukjet e disa prej kolegëve të tyre të vjetër detyrojnë Cortez-in të kthehet nga pensioni. Ajo që ata nuk llogarisnin ishte Carmen dhe Juni që iu bashkuan “biznesit familjar”.

Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Spy Kids
Vlerësimi IMDb 5.6 117,488 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 2,902 vota

Regjizori

Aktorët

Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Alan Cumming isFegan Floop
Fegan Floop
Tony Shalhoub isAlexander Minion
Alexander Minion
Teri Hatcher isMs. Gradenko
Ms. Gradenko
Dick Clark isFinancier
Financier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Crab (2022) me Titra Shqip
Sniper: Legacy 2014
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
On the Line (2021) me Titra Shqip
Lucy 2014 me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit