Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 200 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip

Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip

Spiunë të Vegjël. Qëndrime të mëdha.Aug. 07, 2002USA100 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eksplorimi i aventurave të mëtejshme të Carmen dhe Juni Cortez, të cilët tani janë bashkuar me biznesin e spiunazhit familjar si agjentë të OSS të Nivelit 2. Misioni i tyre i ri është të shpëtojnë botën nga një shkencëtar i çmendur që jeton në një ishull vullkanik të populluar nga një manageri imagjinare krijesash. Në këtë ishull të çuditshëm, asnjë nga pajisjet e Cortez-it nuk funksionon dhe ata duhet të mbështeten në zgjuarsinë e tyre – dhe njëri-tjetrin – për të mbijetuar dhe për të shpëtuar ditën.

Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams
Vlerësimi IMDb 5.2 67,723 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,830 vota

Regjizori

Aktorët

Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Mike Judge isDonnagon
Donnagon
Cheech Marin isFelix Gumm
Felix Gumm
Matt O'Leary isGary Giggles
Gary Giggles
Emily Osment isGerti Giggles
Gerti Giggles
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Combustion (2013) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
The Terminator 1984
The Commando (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit