Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 232 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip

Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip

Sep. 15, 2021France100 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miliarderi është lodhur nga tekat e fëmijëve të tij dhe vendos t’u japë atyre një mësim. Ai u bën të ditur se ka falimentuar. Tani adoleshentët e llastuar do të duhet të bëjnë atë që nuk e kanë bërë kurrë: të shkojnë në punë, të mësojnë të duan dhe të vlerësojnë jetën.

Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip
Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip
Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip
Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pourris gâtés
Vlerësimi IMDb 5.8 640 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 61 vota

Regjizori

Nicolas Cuche
Regjizori

Aktorët

Gérard Jugnot isFrancis Bartek
Francis Bartek
Camille Lou isStella Bartek
Stella Bartek
Artus isPhilippe Bartek
Philippe Bartek
Louka Meliava isAlexandre Bartek
Alexandre Bartek
Tom Leeb isJuan Carlos
Juan Carlos
Colette Kraffe isMarguerite
Marguerite
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
The Brand New Adventures of Aladin (2018) me Titra Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
The Lost City (2022) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
HollyBlood (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit