Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 198 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Spitfire Over Berlin (2022) me Titra Shqip

Spitfire Over Berlin (2022) me Titra Shqip

Misioni heroik i një piloti në ferr dhe mbrapa.May. 13, 2022Unknown80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gusht 1944. Me Forcën e Tetë Ajrore Amerikane të gatshme për të goditur Gjermaninë naziste, Inteligjenca Britanike mëson se ata mund të fluturonin në një kurth vdekjeprurës. Me vetëm orë të lira, togeri i fluturimit Eduard Barnes duhet të fluturojë një mision jetë a vdekje mbi Berlin në Spitfire të tij të paarmatosur për të marrë prova fotografike dhe për të shpëtuar jetën e 1200 burrave.

Spitfire Over Berlin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spitfire Over Berlin
Vlerësimi IMDb 4.5 859 vota
Vlerësimi TMDb 3 4 vota

Regjizori

Callum Burn
Regjizori

Aktorët

Kris Saddler isEdward Barnes
Edward Barnes
David Dobson isGroup Captain
Group Captain
Vin Hawke isStanley
Stanley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Caught in Time (2020) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Wonder Woman 1984 2020 me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Santana (2020)
Desperado (1995) me Titra Shqip