Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 180 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip

Spiritwalker (2021) me Titra Shqip

Papritmas u zhduka.Oct. 17, 2021South Korea108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë humbet kujtesën e tij dhe zgjohet në një trup të ri çdo 12 orë, çdo herë i detyruar të zbulojë se kush është përsëri. Kjo gjendje fillon kur ai zgjohet në mes të një aksidenti automobilistik, në trupin e dikujt që nuk e njeh, pa asnjë dijeni se kush është. Ai fillon të kuptojë se shpirti i tij është mbërthyer në një trup tjetër dhe lëviz çdo 12 orë. Në kërkimin e tij të dëshpëruar për të gjetur veten, ai has një grua që pretendon se e njeh atë. Ndërsa zhytet më thellë në mister, ai has në një organizatë të fshehtë që duket se po e ndjek atë. Para se të jetë tepër vonë, ai duhet të gjejë një mënyrë për t’u kthyer në trupin e tij.

Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 유체이탈자
Vlerësimi IMDb 6.3 669 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
Maanaadu (2021) me Titra Shqip
The Last Victim (2022) me Titra Shqip
Amsterdam (2022) me Titra Shqip
Blind War (2022) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit