Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 516 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip

Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip

Homework can wait. The city can't.Jul. 05, 2017United States133 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I riu Peter Parker, entuziast për përvojën e tij me Avengers, kthehet në shtëpi, ku jeton me tezen e tij May, nën vëzhgimin e mentorit të tij të ri Tony Stark. Peter përpiqet të kthehet në rutinën e tij të përditshme – i hutuar nga mendimi që duhet të provojë se vlen më shumë se Spider-Man miqësor i lagjes – por kur shfaqet Shkaba, gjithçka që Peter i intereson është e kërcënuar.

 

Pak fjalë më shumë:

Drejtuar nga Jon Watts dhe shkruar nga i njëjti me Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Christopher Ford, Chris McKenna dhe Erik Sommers, Spider-man: Homecoming sjell në ekran karakterin e Peter Parker / Spider-man, të lindur nga fantazia i Stan Lee dhe Steve Ditko dhe kthimi nga një debutim i bujshëm në Universin Kinematografik Marvel në Captain America: Civil War.

# Me drejtimin e fotografisë së Salvatore Totino, sete nga Oliver Scholl, kostume nga Louise Frogley dhe muzikë nga Michael Giacchino, Spider-man: Homecoming sheh Peter Parker të gatshëm për të provuar veten një Hakmarrës të denjë dhe të përballet me një mentor si Tony Stark, aka Iron Man, i cili i sugjeron atij një kostum të ri dhe teknologji të reja.

Jeta e Peter-it lëkundet midis luftimeve me Avengers dhe duke mos bërë asgjë kur Toni i jep atij punën e Spider-man miqësor të lagjes me detyra si ndihma për macet nga pemët, asistimi i zonjave të moshuara, kalimi i rrugës dhe ndalimi i hajdutëve.

Padyshim, kur ai pastaj fillon të përdorë armë teknologjike, Spider-Man i lind dëshira për të filluar një rrugë të të mësuarit dhe vetëdijës për potencialin e tij të ri. Sidomos pasi Shkaba e tmerrshme hyn në skenë, një armik më i egër se të gjithë ata me të cilët është përballur së bashku.

 

Spider-Man: Homecoming me titra shqip jo vetëm që shënon bashkimin e Peter Parker me Avengers, por vendos Spider-Man në vendin e duhur në Universin Kinematik Marvel. Duke qenë koka e shtizës së Marvel dhe personazhi më i famshëm në historinë komike, Spider-Man debutoi në verën e vitit 2016 me një rol kameo në Captain America: Civil War. Reagimi i jashtëzakonshëm pozitiv nga kritikët dhe tifozët ndaj imazhit të ri të personazhit, e bëri idenë e një filmi rreth Spider-Man tërheqës: kështu që Sony Pictures (mbajtësi i të drejtave për Spider-Man) dhe Marvel Studios nënshkruan një partneritet për t’u ofruar adhuruesve në të gjithë botën filmin e parë Spider-Man në të cilin Peter Parker është një pjesë integrale e Universit Kinematik Marvel.

Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spider-Man: Homecoming
Vlerësimi IMDb 7.4 534,251 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 16,268 vota

Regjizori

Jon Watts
Regjizori

Aktorët

Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Michael Keaton isAdrian Toomes / Vulture
Adrian Toomes / Vulture
Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Marisa Tomei isMay Parker
May Parker
Jon Favreau isHarold
Harold "Happy" Hogan
Gwyneth Paltrow isVirginia
Virginia "Pepper" Potts
Zendaya isMichelle
Michelle "MJ" Jones
Donald Glover isAaron Davis
Aaron Davis
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Sniper 2 2002 me Titra Shqip
Live Free or Die Hard (2007) me Titra Shqip
Riot Girls (2019) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019 me Titra Shqip
Soldier Boy (2019) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit