Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Space Pirate Captain Harlock (2013) me Titra Shqip

Space Pirate Captain Harlock (2013) me Titra Shqip

Sep. 07, 2013Japan115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pirati Hapësinor Kapiteni Harlock dhe ekuipazhi i tij i patrembur përballen me pushtuesit e hapësirës që kërkojnë të pushtojnë planetin Tokë.

Space Pirate Captain Harlock (2013) me Titra Shqip
Space Pirate Captain Harlock (2013) me Titra Shqip
Space Pirate Captain Harlock (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal キャプテンハーロック
Vlerësimi IMDb 6.4 12,308 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 882 vota

Regjizori

Aktorët

Shun Oguri isCaptain Harlock (voice)
Captain Harlock (voice)
Haruma Miura isYama (voice)
Yama (voice)
Yu Aoi isMiime (voice)
Miime (voice)
Arata Furuta isYattaran (voice)
Yattaran (voice)
Ayano Fukuda isTori-san (voice)
Tori-san (voice)
Toshiyuki Morikawa isIsora (voice)
Isora (voice)
Maaya Sakamoto isNami (voice)
Nami (voice)
Kiyoshi Kobayashi isRoujin (voice)
Roujin (voice)
Chikao Ohtsuka isSoukan (voice)
Soukan (voice)
Miyuki Sawashiro isKei (voice)
Kei (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Maze Runner (2014) me Titra Shqip
Insurgent (2015) me Titra Shqip
Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip
Cities of Last Things (2018) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
X-Men: First Class 2011
Star Trek (2009) me Titra Shqip
To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Parallel 2021 me Titra Shqip
The Empire Strikes Back 1980

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit