Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
Space Dogs: Tropical Adventure (2020) me Titra Shqip

Space Dogs: Tropical Adventure (2020) me Titra Shqip

Këta qen janë jashtë kësaj boteSep. 24, 2020Russia80 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një vorbull misterioze shfaqet në Oqeanin Atlantik, astronautët Belka dhe Strelka duhet të veprojnë përsëri heroikisht dhe të përfundojnë një mision për të shpëtuar planetin së bashku me shtëpinë e largët të miqve të tyre të rinj të huaj.

Space Dogs: Tropical Adventure (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Белка и Стрелка: Карибская тайна
Vlerësimi IMDb 5.4 121 vota
Vlerësimi TMDb 6 9 vota

Regjizori

Aktorët

Evgeny Mironov isVenya (voice)
Venya (voice)
Sergey Burunov isuncle Yasha (voice)
uncle Yasha (voice)
Irina Pegova isStrelka (voice)
Strelka (voice)
Yulia Peresild isBelka (voice)
Belka (voice)
Diomid Vinogradov isTolya / Cat (voice)
Tolya / Cat (voice)
Elena Shulman isMariya (voice)
Mariya (voice)
Anton Vinogradov isjellyfish (voice)
jellyfish (voice)
Andrey Levin isjellyfish (voice)
jellyfish (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Iron Will (1994) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Snow Blind (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip