Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Son of God (2014) me Titra Shqip

Son of God (2014) me Titra Shqip

Perandoria e tyre. Mbretëria e Tij.Feb. 28, 2014USA138 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e jetës së Jezusit tregohet që nga lindja e tij e përulur përmes mësimeve të tij, kryqëzimit dhe ringjalljes përfundimtare.

Son of God (2014) me Titra Shqip
Son of God (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Son of God
Vlerësimi IMDb 5.7 19,070 vota
Vlerësimi TMDb 6.848 247 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Juniper (2021) me Titra Shqip
The Concubine (2012) me Titra Shqip
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
Madame Claude 2021 me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
Into the Wind (2022) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Cruel Intentions 2 2000
Soldier Boy (2019) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
Cloud Atlas (2012) me Titra Shqip
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip