Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 244 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip

Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip

Nov. 03, 2022USA116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Kur fqinjët John dhe Levi janë dëshmitarë të ngjarjeve të mbinatyrshme në ndërtesën e tyre të apartamenteve në LA, ata kuptojnë se dokumentimi i paranormales mund të injektojë pak famë dhe pasuri në jetët e tyre të humbura.

Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Something in the Dirt
Vlerësimi IMDb 6 1,822 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 19 vota

Regjizori

Aktorët

Aaron Moorhead isJohn Daniels
John Daniels
Justin Benson isLevi Danube
Levi Danube
Sarah Adina Smith isDr. Rita Miller
Dr. Rita Miller
Wanjiru M. Njendu isLevi's Parole Officer
Levi's Parole Officer
Vinny Curran isDr. Vincent Daniels
Dr. Vincent Daniels
Gille Klabin isBoaz Kaminski
Boaz Kaminski
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bigbug (2022) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Resident Evil: Extinction (2007) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Logan 2017
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip