Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip

Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip

Çdo histori e mirë dashurie ka tre anë.Jul. 16, 2015United Kingdom99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë ditës, Richard Haig është një profesor i suksesshëm dhe i respektuar i anglishtes në Kolegjin e njohur Trinity në Kembrixh. Natën, Richard kënaq fantazitë e tij romantike me një rrjedhë të qëndrueshme studentësh të bukur. Por Richard është lodhur nga loja dhe po kërkon diçka më kuptimplote dhe më të qëndrueshme. Kështu, kur Kate, e dashura amerikane 25-vjeçare e nxirë, atletike e Richard-it i thotë atij se është shtatzënë, Richard është i emocionuar. Ai mezi pret të ketë një familje të tijën, duke qenë një baba me të cilin mund të krenohen fëmijët e tij, jo ndonjë bobcat i nxitur nga seksi. Ka vetëm një problem. Richard nuk është i dashuruar me Kate. Richard është i dashuruar me motrën e Kate, Olivia. Ai kishte qenë i dashuruar me të që kur e pa për herë të parë.

Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Some Kind of Beautiful
Vlerësimi IMDb 5.7 15,008 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 502 vota

Regjizori

Tom Vaughan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Firebird (2021) me Titra Shqip
Hide and Seek (2014) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
OSS 117: From Africa with Love (2021) me Titra Shqip
Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit