Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 177 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Soldier Boy (2019) me Titra Shqip

Soldier Boy (2019) me Titra Shqip

Feb. 22, 2019Russia86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi është i bazuar në ngjarje reale. Kjo është një histori për ngjarje emocionuese që ndodhën në jetën e ushtarit më të vogël – heroit të Luftës së Madhe Patriotike, gjashtë vjeçarit Sergei Aleshkov. Ai humbi të gjithë të afërmit e tij dhe hyri në ushtri. Me një djalë gjashtë vjeçar filluan të luanin lojën e ushtarit për të ruajtur fëmijërinë e tij dhe ai, për të respektuar këtë titull nderi, u bë një mbrojtës i vërtetë i Atdheut.

Soldier Boy (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Солдатик
Vlerësimi IMDb 6.5 436 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Benedetta (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Son of God (2014) me Titra Shqip
The English Patient (1996) me Titra Shqip
Notorious Nick (2021) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Music (2021) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit