Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 404 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip

Snowpiercer (2013) me Titra Shqip

2031 pas Krishtit, pasagjerët në tren janë të vetmit të mbijetuar në Tokë.Aug. 01, 2013South Korea127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2031, Toka u shkatërrua nga luftërat dhe një akullnajë e re. Të mbijetuarit e paktë e gjejnë veten në trenin e vetëm të mbetur në planet që udhëton pa fund dhe destinacion, midis borës dhe akullit. Në bord, ndarjet e ngurta shoqërore vazhdojnë të ekzistojnë: të varfërit jetojnë në kushte të dëshpëruara dhe vuajnë nga të ftohtit dhe uria ndërsa të pasurit, në klasën e parë, gëzojnë të gjitha privilegjet, të zhytur në një kontekst epshi dhe argëtimi. Një ditë Curtis, një nga të varfërit, vendos që ka ardhur koha për të ndryshuar gjendjen e gjërave.

Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Snowpiercer
Vlerësimi IMDb 7.1 332,483 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 7,299 vota

Regjizori

Bong Joon-ho
Regjizori

Aktorët

Chris Evans isCurtis Everett
Curtis Everett
Song Kang-ho isNamgoong Minsu
Namgoong Minsu
Ed Harris isMinister Wilford
Minister Wilford
John Hurt isGilliam
Gilliam
Tilda Swinton isMinister Mason
Minister Mason
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Derailed (2002) me Titra Shqip
Go for It (1983) me Titra Shqip
Anek (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
Nokas (2010) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
Snipers (2022) me Titra Shqip
The Gunman (2015) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit