Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2357 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip

Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip

May. 03, 2022Ukraine120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota


Përshkrimi i Filmit

Mykola është një pacifist i çuditshëm që dëshiron të jetë i dobishëm për njerëzimin. Kur lufta fillon në Donbass, bota naive e Mykola po shembet ndërsa militantët vrasin gruan e tij shtatzënë dhe djegin shtëpinë e tij deri në tokë. I rikuperuar, ai merr një vendim kardinal dhe regjistrohet në një kompani snajperësh. Pasi takoi vrasësit e gruas së tij, ai thyhet emocionalisht dhe organizon “terror snajper” për armikun. Ai është shpëtuar nga një vdekje e pakuptimtë nga instruktori i tij, i cili vetë plagoset për vdekje. Vdekja e një miku lë një “vragë” dhe Mykola është gati të sakrifikojë jetën.

Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Снайпер. Білий Ворон
Vlerësimi IMDb 7.8 75 vota
Vlerësimi TMDb 4.625 8 vota

Regjizori

Marian Bushan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

White Girl (2016) me Titra Shqip
Battle of the Year (2013) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip