Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 527 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip

Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip

Nderim mbi urdhrat.Aug. 15, 2022USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një agjent federal mashtrues përfshihet në një rrjet të trafikut të seksit njerëzor, Snajperi dhe fillestari i CIA-s Brandon Beckett bëhet mashtrues, duke u bashkuar me ish-aleatët e tij Agjentin e Sigurisë Kombëtare Zero dhe vrasësin Lady Death për të zbuluar agjentin e korruptuar dhe për të rrëzuar organizatën kriminale.

Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sniper: Rogue Mission
Vlerësimi IMDb 4.2 365 vota
Vlerësimi TMDb 6.879 58 vota

Regjizori

Aktorët

Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Ryan Robbins isAgent Zeke 'Zero' Rosenberg
Agent Zeke 'Zero' Rosenberg
Sayaka Akimoto isLady Death
Lady Death
Jocelyn Hudon isMary Jane
Mary Jane
CindyMarie Small isShelly Gorfein
Shelly Gorfein
Solange Sookram isFrench Maid Cam Girl
French Maid Cam Girl
Shannon Guile isNurse Cam Girl
Nurse Cam Girl
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clash of the Titans 2010 me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Prometheus (2012) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
The Marco Effect (2021) me Titra Shqip
Direct Contact (2009) me Titra Shqip
The Beast 2020
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit