Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 386 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip

Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip

Aug. 02, 2016United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Snajperët elitë Brandon Beckett dhe Richard Miller kanë për detyrë të mbrojnë një tubacion gazi nga terroristët që kërkojnë të bëjnë një deklaratë. Kur betejat me armikun çojnë në vrasjen e snajperëve nga një gjuajtës fantazmë që e di vendndodhjen e tyre të saktë, tensionet ziejnë pasi dyshohet për një shkelje të sigurisë. A ka dikush që punon me armikun nga brenda? A është misioni një front për aktivitete të tjera? A po i tërheq fijet koloneli?

Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sniper: Ghost Shooter
Vlerësimi IMDb 5.4 3,252 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 124 vota

Regjizori

Aktorët

Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Ravil Isyanov isAndrei Mashkov
Andrei Mashkov
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

IP Man The Awakening Master (2021) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip
Boiling Point (2021) me Titra Shqip
Doctor Lisa (2020) me Titra Shqip
Southpaw (2015) me Titra Shqip
Godzilla 2014
42 (2013) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
Secret Society 2021
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit