Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 678 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Sniper 1993 me Titra Shqip

Sniper 1993 me Titra Shqip

Nje gjuajtje. Një Vrasje. Pa përjashtim.Jan. 29, 1993United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Panama, qershor 1992. Pesë “narkos” po kalojnë pyllin e virgjër. Papritmas njëri prej tyre qëllohet në gjoks nga dy snajperë marinarë: rreshteri Tom Beckett (Tom Berenger) dhe kapiteni Richard Miller (Billy Zane). Me njeri tjetrin nuk i kanë mardhëniet mirë, por gjithsesi secili ka nevojë për tjetrin për të neutralizuar një trafik kolosal droge dhe për të eleminuar udhëheqësin e tij.

 

Kliko këtu për të parë Sniper 2 2002 me titra shqip

Kliko këtu për të parë Sniper 3 2004 me titra shqip

Sniper 1993 me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sniper
Vlerësimi IMDb 6.1 23,044 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 258 vota

Regjizori

Luis Llosa
Regjizori

Aktorët

Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
J.T. Walsh isChester Van Damme
Chester Van Damme
Aden Young isDoug Papich
Doug Papich
Ken Radley isEl Cirujano
El Cirujano
Gary Swanson isNSC Officer in Washington
NSC Officer in Washington
Hank Garrett isAdmiral in Washington
Admiral in Washington
Frederick Miragliotta isGeneral Miguel Alavarez
General Miguel Alavarez
Vanessa Steele isMrs. Alvarez
Mrs. Alvarez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cyborg 1989 me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
The Death & Life of John F. Donovan (2019) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
So Undercover (2012) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
High Ground (2020)
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip