Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Slumberland (2022) me Titra Shqip

Slumberland (2022) me Titra Shqip

Çdo aventurë fillon me një ëndërr.Nov. 09, 2022USA117 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë e re zbulon një hartë sekrete të botës së ëndrrave të Slumberland, dhe me ndihmën e një të jashtëligjshëm ekscentrik, ajo përshkon ëndrrat dhe ikën nga makthet, me shpresën se do të jetë në gjendje të shohë përsëri babanë e saj të ndjerë.

Slumberland (2022) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Slumberland
Vlerësimi IMDb 6.4 1,368 vota
Vlerësimi TMDb 8.059 143 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After Yang (2022) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
The Descent (2005) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
City of Life and Death (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit