Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 356 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Slaxx (2020) me Titra Shqip

Slaxx (2020) me Titra Shqip

Një fund-shpinë vdekjeprurëse.Sep. 11, 2020Canada73 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Libby është një shitëse e re dhe idealiste, me disa kile tepër, e cila punon në një dyqan veshjesh të modës me vajza dhe djem që janë shumë më të dobët dhe më të modës se ajo. Por kur ajo bëhet dëshmitare e vdekjes së kolegëve të saj për shkak të një palë xhinse të mallkuara, do t’i takojë asaj të kuptojë se çfarë po ndodh dhe si të ndalojë tërbimin e përgjakshëm në progres.

Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Slaxx
Vlerësimi IMDb 5.3 1,587 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 59 vota

Regjizori

Elza Kephart
Regjizori

Aktorët

Romane Denis isLibby McClean
Libby McClean
Tianna Nori isBarb Lubotski
Barb Lubotski
Erica Anderson isPeyton Jules
Peyton Jules
Stephen Bogaert isHarold Landsgrove
Harold Landsgrove
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Showtime (2002) me Titra Shqip
We Broke Up (2021) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
Come True (2021) me Titra Shqip
The Hater (2022) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
The Descent (2005) me Titra Shqip
Death to 2020 2020
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Isolation (2005) me Titra Shqip