Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Skin Trade (2014) me Titra Shqip

Skin Trade (2014) me Titra Shqip

Dy policë. Një mision. Pa mëshirë.Nov. 07, 2014Canada96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi familja e tij vritet nga një gangster serb me interesa ndërkombëtare. Detektivi i NYC Nick shkon në S.E. Azia dhe bashkohen me një detektiv tajlandez për të marrë hak dhe për të shkatërruar rrjetin e sindikatave të trafikimit të qenieve njerëzore.

Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skin Trade
Vlerësimi IMDb 5.6 8,112 vota
Vlerësimi TMDb 6.034 193 vota

Regjizori

Aktorët

Dolph Lundgren isNick Cassidy
Nick Cassidy
Tony Jaa isTony Vitayakul
Tony Vitayakul
Ron Perlman isViktor Dragovic
Viktor Dragovic
Peter Weller isCostello
Costello
Tasya Teles isRosa Cassidy
Rosa Cassidy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Forgiven (2022) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Eternals 2021 me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
The Diary of a Teenage Girl (2015) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Braveheart 1995

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit