Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 169 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip

Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip

Dec. 09, 1993USA107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Murgeshat nga manastiri i Santa Caterina janë zhvendosur në qendër të San Franciskos, por shkolla e tyre këtu është e rrënuar, në prag të mbylljes dhe fëmijët janë dëmtues. Mbetet vetëm të mbështetemi sërish tek Deloris, e cila i është rikthyer punës së saj të vërtetë si këngëtare në një klub nate, në Las Vegas. Ajo do të kujdeset për të zgjidhur të gjitha problemet dhe për të entuziazmuar studentët, duke i bashkuar në një kor të shkëlqyer. Që Goldberg është një forcë e natyrës, tashmë dihet mirë, por dihet gjithashtu mirë se “vazhdimet” shumë rrallë funksionojnë në nivelin e prototipit. Dhe këtu rregulli konfirmohet, veçanërisht për shkak të një skenari shumë të dobët.

Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip
Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip
Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sister Act 2: Back in the Habit
Vlerësimi IMDb 5.7 52,220 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,377 vota

Regjizori

Bill Duke
Regjizori

Aktorët

Whoopi Goldberg isDeloris Van Cartier
Deloris Van Cartier
Kathy Najimy isSister Mary Patrick
Sister Mary Patrick
Lauryn Hill isRita Louise Watson
Rita Louise Watson
Sheryl Lee Ralph isFlorence Watson
Florence Watson
Maggie Smith isMother Superior
Mother Superior
Barnard Hughes isFather Maurice
Father Maurice
Mary Wickes isSister Mary Lazarus
Sister Mary Lazarus
James Coburn isMr. Crisp
Mr. Crisp
Michael Jeter isFather Ignatius
Father Ignatius
Wendy Makkena isSister Mary Robert
Sister Mary Robert
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Minions (2015) me Titra Shqip
Staying Alive (1983) me Titra Shqip
Shazam! (2019) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar
Amsterdam (2022) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
The Hooligan Factory (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit