Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 719 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Sissy (2022) me Titra Shqip

Sissy (2022) me Titra Shqip

#shkaktuarNov. 03, 2022Australia102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cecilia është një ndikuese e suksesshme e mediave sociale që jeton ëndrrën, derisa ndeshet me ish-shoqen e saj më të mirë të fëmijërisë dhe ftohet në fundjavën e saj të beqarisë. Papritur Sissy e gjen veten të mbërthyer në një kabinë të largët me ngacmuesit e saj të shkollës…dhe një shije për hakmarrje

Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sissy
Vlerësimi IMDb 6.2 905 vota

Regjizori

Kane Senes
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Killing Me Softly (2002) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
The Exorcist III (1990) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Ibiza (2018) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit