Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1314 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Sing 2 (2021) me Titra Shqip

Sing 2 (2021) me Titra Shqip

Ku do t'ju çojnë ëndrrat tuaja?Dec. 22, 2021USAPG
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Filmi ndjek Buster dhe kastin e tij të ri, të cilët tani synojnë të debutojnë një shfaqje të re në Teatrin Crystal Tower në qytetin magjepsës Redshore. Por pa asnjë lidhje, ai dhe këngëtarët e tij duhet të hyjnë fshehurazi në zyrat e Crystal Entertainment, të drejtuar nga manjati i pamëshirshëm i ujqërve, Jimmy Crystal, ku banda shtron idenë qesharake për të hedhur në shfaqjen e tyre legjendën e lion rock Clay Calloway. Buster duhet të nisë një kërkim për të gjetur Clay-in tashmë të izoluar dhe për ta bindur atë të kthehet në skenë.

Sing 2 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sing 2
Vlerësimi IMDb 7.6 6,113 vota

Regjizori

Aktorët

Matthew McConaughey isBuster Moon (voice)
Buster Moon (voice)
Reese Witherspoon isRosita (voice)
Rosita (voice)
Taron Egerton isJohnny (voice)
Johnny (voice)
Bobby Cannavale isJimmy Crystal (voice)
Jimmy Crystal (voice)
Tori Kelly isMeena (voice)
Meena (voice)
Nick Kroll isGunter (voice)
Gunter (voice)
Halsey isPorsche Crystal (voice)
Porsche Crystal (voice)
Pharrell Williams isAlfonso (voice)
Alfonso (voice)
Nick Offerman isNorman (voice)
Norman (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Reign of Assassins (2010) me Titra Shqip
Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
George Washington 2000
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit