Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 895 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip

Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip

Jul. 02, 2003USA90 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8.3 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Detari i legjendës inkuadrohet nga perëndesha Eris për vjedhjen e Librit të Paqes dhe duhet të udhëtojë në mbretërinë e saj në fund të botës për ta marrë atë dhe për të shpëtuar jetën e mikut të tij të fëmijërisë Princ Proteus.

Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Sinbad: Legend of the Seven Seas
Vlerësimi IMDb 6.7 53,744 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 1,637 vota

Regjizori

Tim Johnson
Regjizori

Aktorët

Brad Pitt isSinbad (voice)
Sinbad (voice)
Catherine Zeta-Jones isMarina (voice)
Marina (voice)
Michelle Pfeiffer isEris (voice)
Eris (voice)
Joseph Fiennes isProteus (voice)
Proteus (voice)
Dennis Haysbert isKale (voice)
Kale (voice)
Timothy West isDymas (voice)
Dymas (voice)
Adriano Giannini isRat (voice)
Rat (voice)
Raman Hui isJin (voice)
Jin (voice)
Chung Chan isLi (voice)
Li (voice)
Jim Cummings isLuca / Additional Voices (voice)
Luca / Additional Voices (voice)
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Centauro (2022) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit