Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2717 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Simple Passion (2021) me Titra Shqip

Simple Passion (2021) me Titra Shqip

Jan. 14, 2021BE99 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë dhe një grua bashkohen rastësisht për disa muaj. Ai është më i ri se ajo, i martuar, rus, zyrtarisht diplomat i vendosur në Paris. Ajo është një mësuese dhe studiuese e bukur, me këmbët e saj të forta në tokë. Filmi ndjek evolucionin e dashurisë së tyre, nga fillimi në fund.

Simple Passion (2021) me Titra Shqip
Simple Passion (2021) me Titra Shqip
Simple Passion (2021) me Titra Shqip
Simple Passion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Passion simple
Vlerësimi IMDb 5.3 526 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 23 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diary of a Mad Black Woman 2005
Any Day (2015) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
First Love (2022) me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
Straight Outta Compton (2015) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit