Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Silk Road (2021) me Titra Shqip

Silk Road (2021) me Titra Shqip

Një organizator është një gjë e tmerrshme për tu humbur.Feb. 19, 2021United States116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lindja e Silk Road, një faqe e tregtisë elektronike në dark web, provokon një lojë të komplikuar dhe emocionuese si të maces dhe miut midis krijuesit të saj ambicioz Ross Ulbricht dhe agjentit të DEA që dëshpërimisht përpiqet ta bllokojë atë.

Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Silk Road
Vlerësimi IMDb 5.9 3,094 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 70 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip
A Little Chaos (2015) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Albträumer (2020) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
One Flew Over the Cuckoo’s Nest (1975) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
The Host (2006) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Those Who Wish Me Dead (2021)