Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 391 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2fcom
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip

Silent Trigger 1996 me Titra Shqip

Kushtet janë të qarta. Vrite ose vritesh.Jun. 26, 1996Canada93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Waxman, një ish anëtar i forcave speciale, punësohet nga një agjenci që merret me vrasje të porositura. Por kur ai dhe partneri i tij Clegg refuzojnë të kryejnë një mision të pamundur, bosët e tyre vendosin t’i shtojnë të dy në listën “e eleminueshme” …

Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
Titulli origjinal Silent Trigger
Vlerësimi IMDb 5.5 3,728 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 49 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

XOXO (2016) me Titra Shqip
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
The End of Us (2021) me Titra Shqip
Love & Mercy (2015) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit