Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 459 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Silent Night (2021) me Titra Shqip

Silent Night (2021) me Titra Shqip

Mbijetimi i Krishtlindjeve thjesht u bë pak më i vështirë.Dec. 03, 2021United Kingdom92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një shtëpi komode në fshatin anglez, pema e Krishtlindjes është zbukuruar me shumë dashuri dhe pritet një festë e mrekullueshme, si në traditat më të mira. Nell, Simon dhe djali Art janë gati të mirëpresin miqtë dhe familjen për atë që premton të jetë një darkë e paharrueshme e Krishtlindjeve. Megjithatë, gjithçka do të ishte perfekte nëse nuk do të ishte për një të veçantë: të gjithë do të vdesin.

Silent Night (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Silent Night
Vlerësimi IMDb 6.4 482 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Courier 2020
Brokeback Mountain 2005
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Foxhole (2021) me Titra Shqip
The Electrical Life of Louis Wain (2021) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
An Unexpected Christmas (2021) me Titra Shqip
Easter Sunday (2022) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit