Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Silent Night (2020) me Titra Shqip

Silent Night (2020) me Titra Shqip

Një punë të fundit.Dec. 11, 2020United Kingdom94 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Liruar së fundmi nga burgu, Mark përpiqet të rilidhet me vajzën e tij dhe shpreson t’i japë asaj një Krishtlindje për t’u kujtuar. Në kërkim të një pune, ai takon Alan, ish shokun e tij të qelisë i cili e inkurajon atë të kthehet në radhët e krimit. Do të jetë më lehtë për Markun të marrë një vendim kur Caddy, një bos i pamëshirshëm i krimit, e shantazhon atë për një punë të fundit.

Silent Night (2020) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Silent Night
Vlerësimi IMDb 4.8 172 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Annie (2014) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Artificial Paradises (2012) me Titra Shqip
True to the Game (2017) me Titra Shqip
Funny Face (2021) me Titra Shqip
Chernobyl Diaries (2012) me Titra Shqip
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
Oxygen (2021)