Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip

Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip

Një e shtënë për të mbijetuarMar. 11, 2021Russia95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas disa muajsh lufte rraskapitëse, pjesa më e madhe e batalionit të Major Belyaev u shkatërrua. Zona drejtohet nga snajperët gjermanë. Shpresa për rimbushje shembet kur kolona, ​​në të cilën po udhëtonin snajperët sovjetikë, bie nën një sulm ajror gjerman. Një grusht ushtarësh dhe një gjuetar i ri nga Yakutia, Yegor Cheerin, mbijetojnë.

Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Рядовой Чээрин
Vlerësimi IMDb 6.8 163 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Aital Stepanov isYegor Cheerin
Yegor Cheerin
Aleksandr Kazantsev isMikhail Guryanov
Mikhail Guryanov
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Judas and the Black Messiah 2021
The Iron Lady (2011) me Titra Shqip
Company K (2004) me Titra Shqip
The Pirates (2014) me Titra Shqip
Mother at War (2020) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Adventures of a Mathematician (2021) me Titra Shqip
Elizabeth: The Golden Age (2007) me Titra Shqip
The Last Duel (2021) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit