Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 542 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Shut In (2022) me Titra Shqip

Shut In (2022) me Titra Shqip

Vullneti për të jetuar gjendet brendaFeb. 10, 2022USA90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë e re beqare mbahet rob së bashku me dy fëmijët e saj nga një ish i dhunshëm dhe duhet të planifikojë arratisjen e tyre para se të jetë tepër vonë

Shut In (2022) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shut In
Vlerësimi IMDb 6.7 3,456 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 19 vota

Regjizori

D. J. Caruso
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Scarlet Innocence (2014) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Desperado (1995) me Titra Shqip
Saw VI (2009) me Titra Shqip
Isolation (2005) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
A Thousand Little Cuts (2022) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Sin Eater (2022) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip