Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 497 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2playersb.com
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip

Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip

Një herë tjetër ...May. 19, 2004USA93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u kthyer nga dasma e tyre, Shrek dhe Fiona janë të ftuar nga prindërit e saj, Mbreti Harold dhe Mbretëresha Lilian. Por nuk e dinë që të dy janë orkë të gjelbër. Për të kompensuar krimin, sovranët, të cilët kishin bërë plane të tjera për martesën e vajzës së tyre, thërrasin Nunën e Zanës, Maçokun me Çizme dhe Princin e bukur Charming.

Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Shrek 2
Vlerësimi IMDb 7.2 436,640 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 9,245 vota

Regjizori

Aktorët

Mike Myers isShrek (voice)
Shrek (voice)
Eddie Murphy isDonkey (voice)
Donkey (voice)
Cameron Diaz isPrincess Fiona (voice)
Princess Fiona (voice)
Julie Andrews isQueen (voice)
Queen (voice)
Antonio Banderas isPuss in Boots (voice)
Puss in Boots (voice)
John Cleese isKing (voice)
King (voice)
Rupert Everett isPrince Charming (voice)
Prince Charming (voice)
Jennifer Saunders isFairy Godmother (voice)
Fairy Godmother (voice)
Aron Warner isWolf (voice)
Wolf (voice)
Kelly Asbury isPage / Elf / Nobleman / Nobleman's Son (voice)
Page / Elf / Nobleman / Nobleman's Son (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip