Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 857 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sherni (2021) me Titra Shqip

Sherni (2021) me Titra Shqip

Jun. 18, 2021India130 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një oficer  pyjesh drejton një ekip gjurmuesish dhe vendasish që synojnë të kapin një tigër ndërsa luftojnë pengesa dhe presione të forta, si natyrore ashtu edhe të bëra nga njeriu.

Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal शेरनी
Vlerësimi IMDb 6.8 8,946 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 9 vota

Regjizori

Amit Masurkar
Regjizori

Aktorët

Vidya Balan isVidya Vincent
Vidya Vincent
Brijendra Kala isBansilal Bansal
Bansilal Bansal
Vijay Raaz isHassan Noorani
Hassan Noorani
Sharat Saxena isPintu Bhaiyya a.k.a Ranjan Rajhans
Pintu Bhaiyya a.k.a Ranjan Rajhans
Ila Arun isVidya's Mother-in-law
Vidya's Mother-in-law
Neeraj Kabi isAkhil Nangia
Akhil Nangia
Gopal Datt isSaiprasad
Saiprasad
Manoj Bakshi isMinister at Jungle Camp
Minister at Jungle Camp
Ashwini Ladekar isForest Guard Archana Singh
Forest Guard Archana Singh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Upside (2019) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
Inferno 1999
Ida Red (2021) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
Daddy Issues (2019) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit