Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 386 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1suzihaza.com
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)

Loja është duke u zhvilluar.Nov. 22, 2011United States, United Kingdom129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hetuesi Sherlock Holmes (Robert Downey Jr), në shoqërinë e asistentit Watson (Jude Law), thirret për të hetuar vdekjen misterioze të Princit të Austrisë. Inspektori Lestrade është i bindur se është vetëvrasje, por Sherlock dyshon se ai po përballet me një vrasje dhe njeh shenjat që vetëm mendja e ligë e Profesor Moriarty (Jared Harris), i cili është kthyer në Londër për disa kohë, mund të krijonte. Për të komplikuar punën e të dyve, megjithatë, Mycroft (Stephen Fry), vëllai i madh i Holmes dhe cigania Sim (Noomi Rapace), bëhen shënjestrat e tjera e vrasësit. Shumë më e ndërlikuar se sa pritej, zgjidhja e çështjes do t’i çojë të gjithë në një udhëtim të rrezikshëm nëpër Evropë, nga Anglia në Zvicër.

 

Shënim për filmin Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) me titra shqip

I pari i sagës së Guy Ritchie u rrëzua në një ekuilibër të argëtuar midis pluhurosjes së karakterit dhe magjepsjes për mjedisin me pluhur. Game of Shadows vendos duelin në buzë të dialogut në qoshe dhe mbush fushën e betejave që janë më “efektive” sesa efektive, duke ndjekur nga afër intuitën e protagonistit: ajo shumëzon bubullimën e shpërthimeve, shumëfishon ngadalësimet dhe ngadalëson epilogun një plumb pas tjetrit.

 

Kliko këtu për të parë pjesën e parë të filmit: Sherlock Holmes (2009) me titra shqip

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Titulli origjinal Sherlock Holmes: A Game of Shadows
Vlerësimi IMDb 7.5 424,768 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 8,310 vota

Regjizori

Guy Ritchie
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Jude Law isDr. John Watson
Dr. John Watson
Noomi Rapace isMadam Simza Heron
Madam Simza Heron
Rachel McAdams isIrene Adler
Irene Adler
Jared Harris isProfessor James Moriarty
Professor James Moriarty
Stephen Fry isMycroft Holmes
Mycroft Holmes
Paul Anderson isColonel Sebastian Moran
Colonel Sebastian Moran
Kelly Reilly isMary Morstan
Mary Morstan
Geraldine James isMrs. Hudson
Mrs. Hudson
Eddie Marsan isInspector Lestrade
Inspector Lestrade
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ronin (1998) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
The Stronghold (2021) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Cherry 2021
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit