Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip

Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip

May. 09, 2012France81 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre breza të një familje franceze hapen për përvojat dhe dëshirat e tyre seksuale pasi i riu Romain kapet duke masturbuar në klasën e tij të biologjisë.

Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chroniques sexuelles d'une famille d'aujourd'hui
Vlerësimi IMDb 5.3 4,028 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 201 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Hacksaw Ridge (2016) me Titra Shqip
Without Saying Goodbye (2022) me Titra Shqip
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
The Painted Veil (2006) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Mother at War (2020) me Titra Shqip
Spin Me Round (2022) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Om Shanti Om (2007) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip