Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3030 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Sex Weather (2018) me Titra Shqip

Sex Weather (2018) me Titra Shqip

Oct. 01, 2018USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Regjisori me sy të përgjumur Darrel zgjohet dhe e gjen veten në shtrat me anëtarin e ekuipazhit të tij Sydney. Ndërsa fillojnë të diskutojnë mbrëmjen e mëparshme dhe rishikimet e vakëta të filmit të tij të ri, emocionet lindin një marrëdhënie pasionante dhe të zhytur në mendime që dikur mund të kishte qenë nëse njëri do të kishte shfrytëzuar rastin.

Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex Weather
Vlerësimi IMDb 6.1 6,052 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 45 vota

Regjizori

Jon García
Regjizori

Aktorët

Al'Jaleel McGhee isDarrel Graham
Darrel Graham
Amber Stonebraker isSydney Livingston
Sydney Livingston
Alan Burrell isDelivery Guy
Delivery Guy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

9 Songs (2004) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
The Dark Horse (2014) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip