Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 280 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Settlers (2021) me Titra Shqip

Settlers (2021) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit për të ndërtuar një jetë të re?Jul. 23, 2021United Kingdom103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një familje e Tokës ngjitet në shpresën e një jete më të mirë në Mars. Por kur alienët shfaqen në kodrat përreth dhe çdo përpjekje për t’i larguar ata është e kotë, nëntë vjeçarja Remmy e gjen veten të ballafaquar me realitetin që prindërit e saj Ilsa dhe Remy janë përpjekur me dëshpërim të mbajnë larg.

Settlers (2021) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Settlers
Vlerësimi IMDb 4.6 769 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Deep Water (2022) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Distorted (2018) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006 me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Blade Runner 2049 (2017) me Titra Shqip