Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 760 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip

Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip

Kthehuni në 1988.Aug. 26, 2022South Korea140 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke ndjekur shpejtësinë, ëndrrat dhe paratë, një ekip shoferësh përfshihen në hetimin e fondit të llumit të një figure të fuqishme gjatë Lojërave Olimpike të Seulit 1988.

Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 서울대작전
Vlerësimi IMDb 5.4 744 vota
Vlerësimi TMDb 7.095 37 vota

Regjizori

Aktorët

Yoo Ah-in isDong-wook
Dong-wook
Park Ju-hyun isYoon-hee
Yoon-hee
Moon So-ri isPresident Kang
President Kang
Kim Sung-kyun isDirector Lee
Director Lee
Oh Jung-se isProsecutor Ahn
Prosecutor Ahn
Jung Woong-in isChief Prosecutor
Chief Prosecutor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Backdraft 2 (2019) me Titra Shqip
Mad Max (1979) me Titra Shqip
Monster Run (2020) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
When Cows Fly 2019 me Titra Ship
Chaos Walking 2021
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)
The Stand In (2020)
The Right One 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit