Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 366 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Senior Year (2022) me Titra Shqip

Senior Year (2022) me Titra Shqip

Shkolla e mesme ka ndryshuar. Por ajo nuk ka ndryshuar.May. 11, 2022USA112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua tridhjetë e shtatë vjeçare zgjohet nga koma njëzetvjeçare dhe kthehet në shkollën e mesme ku dikur ishte një nxitës i tifozëve të njohur për të mbaruar vitin e saj të fundit dhe për t’u bërë mbretëreshë e maturës. Komploti kryesor është fuqizimi i të drejtave të LGBTQ dhe përparimi ndër vite.

Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Senior Year
Vlerësimi IMDb 5.6 5,401 vota
Vlerësimi TMDb 6 200 vota

Regjizori

Aktorët

Rebel Wilson isStephanie Conway
Stephanie Conway
Justin Hartley isBlaine Balboa
Blaine Balboa
Angourie Rice isYoung Stephanie Conway
Young Stephanie Conway
Sam Richardson isSeth Novacelik
Seth Novacelik
Zoe Chao isTiffany Balboa
Tiffany Balboa
Mary Holland isMartha Reiser
Martha Reiser
Chris Parnell isJim Conway
Jim Conway
Alicia Silverstone isDeanna Russo
Deanna Russo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
Fucking Berlin (2016) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
Supernova (2021) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
Aftersun (2022) me Titra Shqip
Kingdoms (2018) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit